PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487894}

Sylvan

El hijo del bosque
7,3 250
ocen
7,3 10 1 250
Sylvan
powrót do forum serialu Sylvan

to była bajka na której się wychowałem, pamiętam że zawsze jak leciała na bodajże tvp2
chyba o 15 to razem z bratem zasiadaliśmy przed tv, szkoda że dziś już takich bajek jak
sylvan lub muminki już nie robią bo to były bajki które mogły czegoś nauczyć a jak dziś
patrze
na te bajki przepełnione przemocą i seksem to mam ochotę wypieprzyć telewizor przez
okno
ale żona by mnie skrzyczała-)

craven_1989____2

No tak, ja jak przez mgłę pamiętam, że ta bajka leciała (może to był 95?). Miałem wtedy koło 5-6 lat. I rzeczywiście, leciała po południu koło 14-15, na pewno nie później ani nie wcześniej. Znacznie lepiej pamiętam legendarnego "Sandokana".

użytkownik usunięty
wik699

Hej. Trochę uzupełnienia tematu. Sylvan (tytuł oryginalny też Sylvan, to co jest podane to tytuł pierwszego odcinka ('syn lasu"). Produkcja D'ocon Films Hiszpania. Nadawana na TVP2 i RTL7 w latach 90tych. Obsada dubbingu (z tego co pamiętam) Sylvan (dwa głosy jeden to zdaje się Jacek Kopczyński był), Król - Mariusz Leszczyński (Henio z Tesco :D), Księżniczka Diana - Agata Gawrońska-Bauman, Linmer śp. Ryszard Nawrocki, Dowódca straży - Arkadiusz Jakubik, Tarkfin (jakkolwiek to się pisze) - Marek Frąckowiak, Elvira (tu mam problem podobnie jak i z mnichem który rozpoczynał i kończył każdy odcinek - może ktoś pomoże? :)) Lektorem czołówek i tyłówek był śp. Zdzisław Szczotkowski natomiast piosenkę tytułową śpiewał śp. Krzysztof Kołbasiuk. Na YouTube jest jeden odcinek w oryginale, ale mój hiszpański jest na takim poziomie, że zdołałem tylko zrozumieć 'przedstawiam moją żonę...') Poza tym jest czołówka w kilku wersjach i tyle. Nie można tego odnaleźć. A szkoda bo ciekawa animacja a zdaje się, że nigdy nie puszczano jej u nas w całości.

Masz dostęp do odcinków po polsku? Jeśli tak błagam na klęczkach: podaj mi link. Oglądałam to jak byłam mała i chciałabym obejrzeć znowu. Była to bajka dla dzieci, ale historię miało z tak zaskakującym zakończeniem, że połowa znanych mi książek fantasy wysiada.

użytkownik usunięty
Shiris_Astaris_MM

Hej. Ja nie mam żadnych odcinków. Ale pogadaj z użytkownikiem lesiu234. Może pomóc. Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10

Jakby ktoś miał po polsku to niech wrzuci do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones